#1 2009-09-25 12:04:26

cohen

Umiem pisać!

Zarejestrowany: 2009-09-25
Posty: 2
Punktów :   

Wychowanie fizyczne-przepisanie oceny

Mam pytanie, może ktoś zna odpowiedź,czy jeżeli mam zaliczony WF na innej uczelni ale nie jestem już jej studentką to czy zostanie mi przepisana ocena, czy muszę się rejestrować??Dzwoniłam do swfis ale nic konkretnego się nie dowiedziałam najprawdopodobniej zostanie mi przepisana ocena a więcej szczegółów miałam znaleźć na stronie internetowej ale w tym problem że ich tam nie ma.Owszem jest napisane że osoby mające zaliczenie na kierunku podstawowym mogą się ubiegać o przepisanie ale to już nie jest mój kierunek podstawkowy bo zrezygnowałam z tamtych studiów. I nie wiem czy mam sie rejestrować czy nie?I czy jeżeli zostanie przepisany to wystarczy indeks tamtej uczelni czy jakieś zaświadczenie trzeba?

Offline

 

#2 2009-09-29 10:54:50

Kinga Kadziola

Skrobacz, jakich mało!

Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 22
Punktów :   
Rok studiów: V

Re: Wychowanie fizyczne-przepisanie oceny

Witaj,

Prawdę mówiąc nigdy nie miałam takie problemu więc za dużo nie mogę Ci pomóc - jedyne co to proponuje przejść się na Styrską  i porozmawiać twarzą w twarz z trenerem - przez telefon zwykle za duzo u nas nie załatwisz.
Myślę że z w-fem nie powinno być większego problemu - o ile oczywiście twał on na twojej poprzedniej uczelni tyle samo semestrów co i u nas - z tego co pamiętam na chemii są 3 semestry obowiązkowe.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Offline

 

#3 2009-09-29 12:02:45

cohen

Umiem pisać!

Zarejestrowany: 2009-09-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wychowanie fizyczne-przepisanie oceny

Dziękuje myślę że jakoś uda mi się to załatwić, na razie się zapisałam na ta sama dyscyplinę jeśli prowadzący zgodzi się przepisać to dobrze a jeśli będą jakieś problemy to sobie pochodzę trochę ruchu mi nie zaszkodzi:) Pozdrawiam

Offline

 

#4 2009-10-02 12:38:42

Baalp

Parę razy coś skrobnął...

Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 5
Punktów :   
Rok studiów: 2

Re: Wychowanie fizyczne-przepisanie oceny

cohen zarejestruj sie na przedmiot, następnie idź do prowadzącego i on zdecyduje czy Ci przepisze ocene, czy nie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wodomierze wrocław amazonka papuga fretka w domu busy Frankfurt Leczenie kanałowe