#1 2009-03-19 20:07:25

Baalp

Parę razy coś skrobnął...

Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 5
Punktów :   
Rok studiów: 2

Praktyki 2 rok (licencjat)

Wie ktoś coś o załatwianiu tych prkatyk? Gdzie najlepiej i jak to ma wyglądać itp?

Offline

 

#2 2009-03-25 20:57:53

Kinga Kadziola

Skrobacz, jakich mało!

Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 22
Punktów :   
Rok studiów: V

Re: Praktyki 2 rok (licencjat)

Rozumiem że chodzi ci o praktyki niepedagogiczne?
Jeśli tak to opiekunem tych praktyk jest pani dr Renata Stanecka-Badura z Katedry Technologii i Ochrony Środowiska.
Do  niej możesz się zgłosić po wszelkie informacje na ten temat. Podobnych informacji powinien udzielać też nasz dziekanat.
Ja osobiście jestem na bloku pedagogicznym, ale z tego co słyszałam to sam musisz znaleźć sobie firmę która Cię przyjmie a dopiero potem załatwiasz wszelkie formalności.

Offline

 

#3 2009-03-27 19:13:23

Baalp

Parę razy coś skrobnął...

Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 5
Punktów :   
Rok studiów: 2

Re: Praktyki 2 rok (licencjat)

Yhym dzięki

Offline

 

#4 2009-03-30 19:05:56

Wojciech Lauks

Skrobacz, jakich mało!

Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 20
Punktów :   
Rok studiów: V

Re: Praktyki 2 rok (licencjat)

Odpowiem ja po ciężkich przeżyciach z praktykami. Po pierwsze miejsce musisz załatwić sam. Następnie jak już dogadasz się z odpowiednimi osobami w firmie (kierownik laboratorium, kierownik produkcji, prezes, czy jakakolwiek osoba, która jest władna w prowadzeniu praktyk) musisz od nich wziąć adres, nazwę i no i osobę na którą będzie wystawione porozumienie i oczywiscie czas praktyk. To tez nie jest do końca jasne, to może być prezes, czy kierownik. Następnie z danymi udajesz się do opiekuna praktyk i on wystawi ci porozumienie i skierowanie. Z tym musisz isc do dziekana (dziekanatu). Wtedy gdy już będziesz mieć parafkę dziekana, dziekanat musi ci wydać dzienniczki. Z porozumieniem i skierowaniem (dostaniesz od Staneckiej dwie kopie) jedziesz do firmy, gdzie ci to podpisują i jedno zawozisz do dziekanatu, drugie do opiekuna. Dopiero wtedy możesz rozpocząć praktyki. Ale to nie koniec. Na koniec praktyk musisz wypełnić dzienniczek. Zakład pracy musi wstawić tam co najmniej 5-6 stempli, oraz tyleż samo parafek. Oczywiście musisz też mieć opinię osoby z zakładu, która się tobą opiekowała (na pierwszej stronie gdzie są "uwagi") no i chyba najważniejsza częśc (wg opiekuna praktyk) że w musi być wpisane "zaliczam" przez tą samą osobę od opinii i jej podpis tam gdzie jest rozpoczęcie praktyk itd. Dopiero z tym wszystkim udajesz się do Opiekuna (dr. Staneckiej) z wypełnionym indeksem (tzn tam gdzie jest miejsce na praktyki) i kiedy sprawdzi ci dzienniczki i wypełni je oraz indeks możesz wszystko szczęśliwie odnieść do dziekanatu, gdzie Twoja przygoda teoretycznie się kończy. Jeżeli będziesz miał szczęscie, załatwisz to szybko i bezboleśnie - ale nie liczyłbym na to. Pozdrawiam.

W razie gdybyś miał konkretne pytania pisz tu albo na PW

Offline

 

#5 2013-09-06 14:09:05

arohi

już się odezwał (raz)

Zarejestrowany: 2013-09-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Praktyki 2 rok (licencjat)

Piotrkowska 80 – 26.11.2008 21:00
- Spotaknie integracyjno – kulturalne organizowane przes ESN UŁ i ESN EYE (Politechnika Łódzka). Podaczas imprezy planowane jest rozwiązanie konkursu wiedzy o programie Erasmus.Atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę New Yorker. Udział w imprezie wezmą studenci zagraniczni, zaproszeni goście oraz studenci Polscy. O 24:00 zdmuchniecie świeczek z tortu urodzinowego.


Leather Jacket    Leather Jacket
leather-jackets.info    http://leather-jackets.info/
ceh v7    ceh v7

Offline

 

#6 2015-04-28 09:19:53

bica100

już się odezwał (raz)

Zarejestrowany: 2015-04-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Praktyki 2 rok (licencjat)

tak

Offline

 

#7 2015-06-23 18:15:31

tharlos34

już się odezwał (raz)

Zarejestrowany: 2015-06-23
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Praktyki 2 rok (licencjat)

Ja też wiem

Offline

 

#8 2015-11-17 15:06:20

Bazerttios

już się odezwał (raz)

Zarejestrowany: 2015-11-17
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Praktyki 2 rok (licencjat)

tak jest

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
psy dalmatyńczyki Puck wczasy www.wielka-plyta.pl Kredyt pozabankowy www.wyposazenie-wnetrz.org.pl